KURUMSAL

Kurulduğumuz günden bu yana, içinde bulunduğumuz toplum için hayal kurmaya ve bu hayalleri yenilikçi bakış açısıyla gerçeğe dönüştürmeye devam ediyoruz.

HAKKIMIZDA


Karanfil yapı 2001 yılından itibaren Sakarya\karasu bölgesinde yeniliklere ve çağdaş yapılaşmaya yakışır kaliteli güvenilir ve modern projeleri ile siz yatırımcılara yeni yaşam alanlarını hayata geçiriyor.

Her zaman en iyisini üretebilmek için yapı sektörüne dikkat ve özenle odaklanıp yarınlar için bir önceki projeden daha iyi bir proje ile her geçen gün kendi bünyesinde kendini yeniliyor.

Tek ev sunmuyor sizlere, yaşam alanlarında konforu kalitesi ile hem hesaplı hem ödeme kolaylıkları sunarak güzel yapılaşma ve sosyal faaliyet içeren yapılar inşa ediyor. Bugünün küçükleri yarının büyükleri için modern çizgiler ile geleceğe yatırımlar yapıyor.

İnşaat sektöründe karasuda her zaman ilklere imza atan Karanfil yapı en iyisini en gelişmiş olan teknolojiyi kullanarak vatandaşımıza en uygun çözümü üretmek için uzman kadrosu ile sizlere hizmet vermenin gururunu yaşıyor.

Güzel yapılaşma güzel yarınların habercisidir…
Gelecek için yapılan her güzel yapı çocuklarımız içindir…
Bugünün küçükleri yarının büyüklerine güzel bir bölge hazırlıyoruz…
Çünkü biz geleceğin güzel olmasından müteşekkiliz…


VİZYON VE MİSYON


Yaşam standartlarının üstüne çıkmak ve her gün yarına yeni yapılaşma mimarileri ile bir öncekinden daha fazla yükselmek Karasu nun en kaliteli ve güvenilir yaşam alanlarını kurmak, özgün çözümler ve değişmeyen kalite anlayışı ve güvenli yapıtlarımız ile geçmişten geleceğe en güzel yaşam alanları ilkemizi gerçekleştirmek.
Liderlik isteğimiz ile uzman kadromuzla yenilikçi düşüncelerimizin insan ve çevreye saygı doğrultusunda müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuz sosyal sorumluluklarımıza bağlılığımızdır.

Yarının umutlarına Karasu nun güzelliğini tamamlayan yapılar kurarak yaşam alanlarını sanat ile birleştiriyoruz.
Yarının büyüklerine içinde keyifli dakikalar yaşayacakları yapılar inşa etmek, modern yaşama uygun oluşu kadar insan ve doğaya saygın projelere imza atarak sadece konut değil sosyal yaşam ve özel mimari projeler hayata geçiriyoruz.


KALİTE ANLAYIŞIMIZ


Yaşam alanlarını gereken şekilde en doğru teknik ve kalite ile birleştiriyor. Tüm yönetmeliklere uygun yapılar inşa ediliyor. Projeleri söz verilen zamanda tamamlıyor ve teslim ediyoruz. Çalışanlarımızın en üst seviyede bilgi birikimi ve deneyim sahibi olmaları için çabalıyoruz.


ÇEVRE POLİTİKAMIZ


Biz gelecek neslin emanetlerinin bilinci ile onlara güzel yaşam alanları hazırlıyoruz.


DEĞERLERİMİZ


Kaliteden ödün vermeden müşterileri için her zaman en iyisini oluşturma çabası içindedir. Müşteri odaklı yaklaşımı dün, bugün ve yarınların çağdaş tüm değerlerini sahiplenmektir.


STRATEJİLER


Dün bugün için hedefler koyduk ve ulaştık. Bugün ise yarın için yeni hedefler yeni projeler belirledik ve onlara ulaşmak tek hedefimiz.